Július 7., péntek

13:00 – 16:00 Bejelentkezés

17:00 – 18:15 Nyitó ifjúsági istentisztelet – szolgálatvégző Tőkés-Bencze Zsuzsánna, lelkész, Gyergyószentmiklós
Az istentisztelet keretein belül megnyitó, üdvözlő beszédek, a konferencia menetrendjének ismertetése.

18:30 – 20:00 Nyitó előadás: Rácz Norbert, lelkész, Kolozsvár

20:00 – 21:00 vacsora

21:30 – 22:30 Vendégelőadás: Felugró

23:30   Éjszakai áhítat -Magyari Zita III.éves teológiai hallgató, az ODFIE alelnöke, Kolozsvár

 
 

Júlis 8., szombat

08:00   Ébresztő

08:30 – 09:45 Jó reggelt Konferencia!,reggeli

09:45 – 10:00 Áhítat: Nagy Zsuzsa, III. éves teológiai hallgató, a Kolozs- Tordai egyházkör képviselője, Aranyosrákos

10:00 – 11:30 Légy Te is Reformátor!-választható műhelymunkák

Gondold újra az istentiszteletet!

műhelymunkát vezeti:
Rácz Norbert, lelkész, Kolozsvár
Gondold újra a lelkész szerepét!

 műhelymunkát vezeti:
Molnár Imola, lelkész, Nagyvárad

Gondold újra az iskolát!

műhelymunkát vezeti:
Tófalvi Tamás, lelkész,
Székelyszentmihály

Gondold újra az egyletet!

műhelymunkát vezeti:
Gergely Noémi, volt ODFIE alelnök, Marosvásárhely





11:30 – 12:00 szünet

12:00 – 13:30 Légy Te is Reformátor!-választható műhelymunkák

Gondold újra az istentiszteletet!

műhelymunkát vezeti:
Rácz Norbert, lelkész, Kolozsvár
Gondold újra a lelkész szerepét!

 műhelymunkát vezeti:
Molnár Imola, lelkész, Nagyvárad

Gondold újra az iskolát! 

műhelymunkát vezeti:
Tófalvi Tamás, lelkész, 
 Székelyszentmihály

Gondold újra az egyletet!

műhelymunkát vezeti:
Gergely Noémi, volt ODFIE alelnök, Marosvásárhely




14:00 – 16:00 ebéd

16:00 – 17:00 Interaktív beszélgetés: Újragondoltuk! 
                       Rácz Norbert lelkész, Kolozsvár
                       Molnár Imola,
lelkész, Nagyvárad
                       Tófalvi Tamás,
lelkész, Székelyszentmihály
                       Gergely Noémi,
volt ODFIE alelnök, Marosvásárhely
                       Moderál: Fülöp Júlia, ifjúsági lelkész, az ODFIE elnöke


17:30 – 19:00 Előadás: Bustya János: Ha Luthernek lett volna Facebookja

19:00 – 19:30 Légy te is NagyARTZ!

20:00 – 21:30 vacsora

22:00  Tábortűz közös énekléssel

 
 

Július 9., vasárnap

08:30 – Ébresztő

09:00 – 10:30 Jó reggelt Konferencia!, reggeli

11:00 – 12:00 Záró istentisztelet Kovács István, lelkész, Sepsiszentgyörgy

12:00 – 12:30 Kopjafaavatás Dénes ErzsébetIII. éves teológiai hallgató, Homoródszentpál

12:30 – 14:30 Vetélkedő

14:30 – 16:00 Ebéd

16:00 – 19:00 Választható tevékenységek: Sportolimpia másként
                                                                    KikapcsolÓRA

20:00 – 22:00 vacsora

23:00 Buli


 
 

Július 10., hétfő - Hazautazás

 A szervezők fenntartják a programváltozás jogát!